Hemen Paylaş
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Demirci ve Jiipan'ın Düğünü

+2
a41a42
DOGUS99
6 posters
YazarMesaj
DOGUS99
Acemi Üye
Acemi Üye
DOGUS99

Puanı : 5447

Demirci ve Jiipan'ın Düğünü Empty
MesajKonu: Demirci ve Jiipan'ın Düğünü   Demirci ve Jiipan'ın Düğünü I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 1:31 pm

Chunjonun Joan Bölgesinde Yaşayan Bir Çift vardı bu çift çocukları olmadığı için çok huzursuzlarmış defalarca Beak-Go ya Gitmişler ama Beak-Go bunlara laftan anlamıomusunuz sizin çocugunuz olmaz die azarlayıp gönderirmiş çift çok üzülürmüş bir gün uzak diyarlardan çam yarması gibi bi adam gelmiş bu adam köye demirci olarak gelmiş eski demircinin ölmesi üzerine (dier demirciyi çok item yaktığı için köylü öldürmüştür) ancak herkes bu demirciye çok güvenir çünkü bu demirci emekli Lonca Demircisiymiş bu demirci çok babacan cana yakın bi adammış Demirci ve Jiipan'ın Düğünü Biggrin Demirci Birgün yaşlı kadına gitmiş yaşlı kadının yanında çocuğu olmayan kadın varmış 1-2-3 lvl veletlere bakıp aglıyomuş demirci gelince ondan korkup evine gitmiş

Demirci:Kim bu kadın
Yaşlı Kadın:Bizim buralardan köylünün biri adı Jiipan Ninja Kegawakooto nun karısı demiş
Demirci:Neden ağlıyor
Yaşlı Kadın:Çocuğu olmuyo die
Demirci:Kısırmı?
Yaşlı Kadın:Bilmiyorum hiçbirşey söylemez gelir mal gibi oturur ağlar gider
Demirci:Tamam saol...

Dedikten sonra kalkar dükkanı kapatır ve Jiipanın evine gider Jiipan yine kocası Kegawakooto la beraber ağlamaktadırlar... Demirci iceri girer ve konusmaya başlar...

Demirci:Duydumki çocuğunuz olmuyormuş
Kegawakooto:Eed olmuyor herşeyi denedik ama olmadı demiş
Demirci:Biraz aşağıda benim bi arkadaşım var isterseniz ona gidin size yardım edebilir demiş
Jiipan:Kim adı ne...
Demirci:Bu köyün biyologu kendisi cheagriab o size yardım edebilir Urielin eski öğrencisidir
Jiipan:Kegawakooto aşkım duydunmu hadi gidelim
Kegawakooto:Duydum aşkım hadi gidelim..

Ancak Kimsenin Bilmediği Birşey Vardır Demirci Jiipana Deli Gibi Aşık Olmuştur

Jiipan Ve Kegawakooto Biyologa Giderler Ancak Gittiklerine Gideceklerine Pişman Olurlar:

Kegawakooto:Mrb
Biyolog:Mrb buyrun
Kegawakooto:Bizi demirci gönderdi bizim çocuğumuz olmuyo sizin yardım edebileceğinizi söyledi
Biyolog:Hmm.. önce bi tedavi edelim..

Biyolog Jiipan Ve Kegawakooto yu edavi der Ancak Acı Gerçeği Onlara Söylemez Ben Size Sorunu Demirciyle Ulaştırırım Der Ve Gönderir...

2 GÜN SONRA...

Demirci Biyologa Çay İçmeye Gelir...

Demirci:Ya bu bizim köyden jiipan diye bi şaman ve kegawakooto die bi ninja vardı çocukları olmuyodu sana göndermiştim nooldu?
Biyolog:Aa eed ne yazıkki ninja kegawakooto kısır der

Demirci Acı Sonucu Bildirmek İçin Kegawakooto Ve Jiipanın Kapısını Çalar Ve Gerçeği Söyler Ancak Kegawakooto Kendinin Kısır Olduğunu Zaten Bilmektedir Ama Utancından Söyleyemez Sonucu Söyledikten Sonra Demirciyle Kegawakooto Octavionun Mekanında İçmeye Giderler Ve Kegawakooto Orda Herşeyi Demirciye Anlatır...

Kegawakooto:Yıllar önce kasılırken bi siyah ork tarafından yaralandım o yaralanma sonucu kısır kaldım ama utancımdan kimseye söyleyemedim...

Ancak Unuttukları Birşey Vardır Köyün En Dedikoducu Adamı Octavio Onları Dinlemektedir Demirciyle Ayrıldıktan Sonra Başına Gelceklerden Habersiz Olarak Evinin Yolunu Tutar Kegawakooto

Evet Kaldığımız Yerden Devam Edelim Kegawakooto Hiçbirşeyden Habersiz Evinin Yolunu Tutmuştu...Ertesi Gün Chunjonun En Dedikoducu Adamı Octavio Şehrin Meydanında Köy Gardiyanının İzniyle Bir Konuşma Yapar Ve Kegawakooto nun Kısır Olduğunu Bu Yüzden Çocuklarının Olmadığını Anlatır Herkese Ve O Sırada Garip Olan Birşeyler Vardır Kimse Bu Durumdan Hoşlanmaz Çünkü Kegawakooto Çok Sinirli Asi Bir Ninja Olduğu İçin Ondan İntikamının Alacağını Çok İyi Bilirler... Ertesi Gün Kegawakooto Octavionun Mekanına Gider....

Kegawakooto:Octavio bana bak....
Octavio:
Ne Var...

Bu Arada Meraklı Kalabalık Olanı Biteni İzlemektedir...

Kegawakooto:Sen bana ihanet ettin bütün konuşmalarımızı dinleyip yıllarca süren sırrımı herkeze anlattın bunun cezasını biliormsun?
Octavio:Nedir? ve Sen bana nasıl ceza verebilirsin sen kendini ne sanıyorsun?
Kegawakooto:1.si ihanetinin bedeli ölümdür ve işte cezanı böyle vereceğim...

Kegawakooto Birden Ortalıktan Yok Olur Anlaşılan Kamuflaj Olmuştu Ve Octavioyu Öldürecekti Herkes Kendi Arasında Konuşup Sağa Sola Bakarken Birden Kegawakooto Octavioya Suikast İle Saldırmıştır Ve Octavionun Cansız Bedeni Oraya Yığılmıştır... Herkes Octavioya Bakarken Yüzbaşı Kegawakooto yu Yakalamıştır... Ertesi Gün Octavionun Cenazesi Gömüldükten Sonra Sıra Kegawakooto nun Cezasını Vermeye Gelmiştir Ve Ceza Vermek İçin Köyün İleri Gelenleri Yüzbaşı,Köy Gardiyanı, Şehir Bekçisi, Zırh Satıcısı, Silah Satıcısı, Demirci Toplanmışlardır "Uriel" Metin Taşlarnın Sırrını Araştırdığı İçin Onlara Katılamaz...

Yüzbaşı:Sayın Köyün İleri Gelenleri Köyümüzün Yüksek Seviyeli Ninjalarından (67 LvL) Kegawakootonun Cezasını Vermek Üzere Burada Toplandık Benim Uygun Gördüğüm Ceza "Zor Maymun Zindanına Kapatılmasıdır" Sizcede Uygunsa Cezayı Kegawakootonun Ailesine Bildirelim...

Herkez İçin Ceza Uygundur Hatta Çok Az Bir Cezadır Ama Köylüler Kegawakootoyu Çok Sevdikleri İçin Seslerini Çıkartamazlar Ve Cezayı Uygun Olarak Görürler...

Yüzbaşı:Ben şimdi gidip kararı Kegawakooto Ve Jiipana öylüorm

Yüzbaşı Kegawakooto Ve Jiipanın Yanına Giderek Cezasını Söyler Kegawakooto Daha Ağır Bir Ceza Beklediği İçin Cezasını Hemen Kabullenir Ama Jiipan Her Zamanki Gibi Salya Sümük Ağlamaktadır... Yüzbaşı Köy Meydanına Çıkarak Bütün Halka Cezayı Duyurur...

Yüzbaşı:Kegawakootonun cezası 3 gün boyunca zor maymun zindanında tek başına kalıp maymunlarla savaşmaktır... 3 Gün Sonra maymun zindanına gidip sonucu göreceğiz eğer ölmüşse yapacak birşey yoktur ancak yaşıyorsa Köye Getirip onu iyileştireceğiz ve cezasını tamamlayacaktır

Kegawakooto Cezası İçin Bütün Hazırlıkları Yapar Zırhını +6 Ya Kadar Basar Şimşek Bıçağını +7 ye Basarken Yaktığı İçin Demirciye Küfür Eder(İçinden) Ondan Dolayı +9 Kaburga Bıçağını Ve Potlarını Alıp Yola Koyulur Ve 3 Günlük Süre Başlar Kegawakooto İlk Başlarda Girişte Zorlanmaz İlerledikçe Pot Manyağı Olmaya Başlar 2 Envanter Dolusu Potu Olduğu İçin Birazda Rahat Olarak Pota Yüklenir 2.Gün 1 Envanter Potu Kalır Ve Taş Maymunların Olduğu Bölgede Çok Zorlanmaya Başlar Kalkanı Ve Kaskı Olmadığı İçin 3.Gün Gece Saat 1:35 de Altın Maymunlar Tarafından Yakalanır Ve Vahşice Katledilir Demirci ve Jiipan'ın Düğünü Biggrin Ertesi Gün Zindana Giden Yüzbaşı Ve Adamları Kegawakootonun Cansız Bedeniyle Karşılaşır Ondan Geriye Kalan Tek Şey Cansız Bedeni Ve Düşürdüğü 4 Tane Madalyondur Yüzbaşı Ve Adamları Kegawakootoyu Köye Getirirler Onun Cansız Bedenini Gören Jiipan Bayılır Ve Kalktığında Bütün Expleri Gider Ama Kegawakooto Artık Ölmüştür Jiipan Artık Genç Seviyede (44 LvL) Dul Bir Şamandır... Kegawakootonun Ölümüne Belkide En Çok Sevinen Kişi Demirci Olmuştur...

Evet Kegawakootonun Ölümüyle Sarsılan Jiipan Yine Ağlamaktadır Ancak Demirci Onla Evlenmenin Planlarını Yapmaktadır...

2 AY SONRA ...

Demirci Kegawakootonun 40ının Çıkmasından Sonra Yaşlı Kadına Gider...

Demirci:Jiipanla evlenmek istiorum bu akşam gitsekde istesek olurmu?
Yaşlı Kadın:Olur ama sen tatlı ve çiçek bul bu akşam istemeye gidelim...

Der Ve Demirci Tatlı İçin 2.Köye Yu-Ranga Gider Pasta Çeşitlerine Bakmak İster Ama 1 Tek Pasta Çeşidi Vardır Pirinç Pastası Alır Ardından Çiçekler İçin 1.Köye Gider (Haritanın Solu En Altı) Çiçekleri Alır Ve Yaşlı Kadına Gider Ve İstemeye Giderler Jiipanda Önceden İstemek İçin Gelceklerini Bildikleri İçin Oda Silah Satıcısını Çağırır Ondan İstesinler Diye Demirci Ve Yaşlı Kadın Gelirler Ve Sohbet Başlar

Yaşlı Kadın:Merhaba Efendim Nasılsınız?
Silah Satıcısı:Çok Şükür İyiyiz Efendim Sizi Sormalı?.......

Konuşma Böyle Devam Ederken Yaşlı Kadın Jiipanı İster Ancak Jiipan Biraz Düşünme Süresi İster...
Ertesi Gün Demirci Jiipanın Evine Gider Onu Sevdiğini Söyler Ve Konuşurlerken Bi Yakınlaşma Olur Demirci ve Jiipan'ın Düğünü Eek Veee Demirci Jiipana Sahip OlurDemirci ve Jiipan'ın Düğünü Eek Jiipan İş Bittikten Sonra Kalkar Yine Ağlamaya Başlar Demirci ve Jiipan'ın Düğünü Biggrin Ancak İkisininde Bildiği Şey Demirci Jiipana Sahip Olduğu İçin Jiipan Mecburen Demircinin Teklifini Kabul Etmiştir Ve Düğün Hazırlıkları Başlar Ancak Demirci Kendine Uygun Smokin Bulmakta Zorluk Çeker Zar Zor Bir Smokin Bulduktan Akşam Düğün Başlar Bütün Chunjo Hatta Shinsoolular Ve Jinnolular Demirci Ve Jiipanın Düğününde Deli Gibi EğlenirlerDemirci ve Jiipan'ın Düğünü M26 Düğün Bittikten Sonra Nikahları Kıyılır Ve Herkes Evine Gider Tabi Demirci Ve Jiipanda Demirci ve Jiipan'ın Düğünü Wink Demirci Jiipanı Hiç Boş Bırakmaz O GeceDemirci ve Jiipan'ın Düğünü M10 Ve Ertesi Gün Demirci Dükkanını Açmak İçin Evden Çıkar O Gece Jiipanı Hiç Boş Bırakmadığı İçin Demirci Biraz SinirlidirDemirci ve Jiipan'ın Düğünü L01 Ve Durmadan İtem Yakar Halk Yavaş Yavaş Zıvanadan Çıkar Ve Yüksek Seviye (82 LvL) Bir Savaşçı Korkmadan Siyah Çeliğine +1 Basmak İster Ancak Demirci Çekicini Yanlış Yere Sallar Ve Siyah Celik Daha +1 e Geçmeden Patlar Ve Kıyamet Sonradan Kopar Savaşçıyla Demirci Tartışmaya Başlar Savaşçı Ruh Vuruşunu Vurmak Üzereyken Yüzbaşı Araya Girer Ve Bunları Barıştırır

Aradan Uzun Zamanlar Geçer Günler Haftalar Aylar...

3 AY SONRA...

Ve Jiipan Bi Akşam Demirciye Hamile Olduğunu Söyler Demirci Sevincinden Havalara Uçar... Ertesi Gün Köyün Meydanında Çocuğum Olacak Diye Haykırır Herkez Sevinmiş Gibidir Ancak Hiç Kimse Sevinmez Çünkü Demirci Köyde Sevilmemeye Başlar Birde Çocuğuyla Beraber Köyü Batıracaklarını Düşünürler Ama Öyle Olmayacaktır Bu Bir Kahramanlık Öyküsünün BaşlangıcıdırDemirci ve Jiipan'ın Düğünü Confused

Demircinin çocuğu kız savaşçı mı erkek savaşçımı erkek sura mı kız suramı erkek şaman mı kız şamanmı yoksa erkek ninjamı ya da kız ninjamı söleyin devam ettirim

Demirci ve Jiipan'ın Düğünü 510883 Demirci ve Jiipan'ın Düğünü 74155 Demirci ve Jiipan'ın Düğünü 11760

En son DOGUS99 tarafından C.tesi Kas. 14, 2009 9:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
a41a42
Yeni Üye
Yeni Üye
a41a42

Puanı : 5498

MesajKonu: Geri: Demirci ve Jiipan'ın Düğünü   Demirci ve Jiipan'ın Düğünü I_icon_minitimeÇarş. Ekim 14, 2009 10:57 pm

kız ninja
kazlar
Yeni Üye
Yeni Üye
kazlar

Puanı : 5258

MesajKonu: Geri: Demirci ve Jiipan'ın Düğünü   Demirci ve Jiipan'ın Düğünü I_icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 7:31 pm

erkek ninja
muratto98
Yeni Üye
Yeni Üye
muratto98

Puanı : 5266

MesajKonu: Geri: Demirci ve Jiipan'ın Düğünü   Demirci ve Jiipan'ın Düğünü I_icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 7:52 pm

erkek ninja
456
Yeni Üye
Yeni Üye
456

Puanı : 5230

MesajKonu: Geri: Demirci ve Jiipan'ın Düğünü   Demirci ve Jiipan'ın Düğünü I_icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 11:02 pm

bak en iyisi erkekninja olsun...
babasının öcünü almak için daha 35 lwlde zindana gitsin
we içinde yanan intikam ateşiyle babasının öldüğü yere kadar gitsin
ve babasının kemiklerini görünce
çıldırıyor ve o andqa öyle bişi olsunki genç ninja tüm skilleri(4 grubunda)
perfeckt olarak kullanmaya başlayor
tüm maymunları ddeşiyor
sonra şehre geri dönüyor
ve orda başından geçenleri anlatıyor
ve 1 yıl
sonra artık
uçmuştur Demirci ve Jiipan'ın Düğünü 172112
999 azraile dalıyor
ve onu gören bosslar kaömatya başlıyor
ve asıl bomba tüm gm ler onla ws atmayacürret edemiyor....
ve imparatorun kızıyla evleniyor....
ONLAR ERMİŞ MURADINA BİZ ÇIKALIM KEREVETİNE
BAK SENİ DE Bİ ZAHMETTEN KURTARDIM
Demirci ve Jiipan'ın Düğünü 510883 Demirci ve Jiipan'ın Düğünü 74155 Demirci ve Jiipan'ın Düğünü 327599 Demirci ve Jiipan'ın Düğünü 327599 Demirci ve Jiipan'ın Düğünü 190746 Demirci ve Jiipan'ın Düğünü 410571 Demirci ve Jiipan'ın Düğünü 874337
bas1234
Yeni Üye
Yeni Üye
bas1234

Puanı : 5240

MesajKonu: Geri: Demirci ve Jiipan'ın Düğünü   Demirci ve Jiipan'ın Düğünü I_icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 10:04 am

bnce 456 haklı

Demirci ve Jiipan'ın Düğünü
1 sayfadaki 1 sayfası