Hemen Paylaş
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

M2 FARK VAR :D:D

YazarMesaj
korkusuz51
Acemi Üye
Acemi Üye
korkusuz51

Puanı : 5548

M2  FARK VAR :D:D Empty
MesajKonu: M2 FARK VAR :D:D   M2  FARK VAR :D:D I_icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 8:31 am

FARK VAR - METİN 2

maymunlar zindanındayımM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul madalyon düşmemişM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul
sordum hiç kimseye çıkmamış ve hiç kimse görememişM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul
maymunlar dolup taşınca herkez yatıp şehirde başlamışM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgulezik
çarlar çoğalmışM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgulloncalarda saf almışM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul sanki herkes
dolunay almışM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul KDPyi ise herkes satmışM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul
maymunlar zindanından çıktım ben çoktan vadideyim çok yol aldım
korktum bende bazen herkes gibi umudum kalmadıM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul
fakat KDP aramızdaki en büyük farktırM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul gönlüm
ws etmek istemez bıktım da zatenM2  FARK VAR :D:D Mainxvirguleziklerle
uğraşıpM2  FARK VAR :D:D MainxvirgulGMye laf anlatmakM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul
beyinsizlerle sohbetlerM2  FARK VAR :D:D Mainxvirguloyunu bilmeyenlere öğütlerM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul bakış
lardan bellidir kim ne isterM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul niyetse nedirM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul orda
kimse yok mu hadi biraz yang verM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul
burada ben sıkıldım yaklaş bana pot verM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul eninde
sonunda dövüşeceğiz elbetM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgulşimdilik benden bu kadar iyi bu KDP...

fark var senin dolunayınla benim KDPim arasında büyük bi
fark var eziklerle benim aramda irice bir fark var ezikle GM arasında bulunan

iyice havaya gir havaya gir iyiceM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul ben kesilmem defansım tahtta GMM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul
şehirde büyülerim tam bir buçuk SaatM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul
seyirciyle birleşir bir bütün oluruz o anM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgulçeneni kapat ve izle bence en azındanM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul
yüzde yüz sağlam ve reis çarlar çokta rahatız buradaM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul
pala'nı sen elinde tutM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul olacaksın hoşnutM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgulloncalar dolar yavrum biz boşuna mı koştuk
ayrılmış birbirinden imparatorlukM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul hep uzak blok blokM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul
yenildikçe kendinden geçmiş loncalar hep çokM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul yeni moda GBY
bizde ise barış yokM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul yanlış söyler ezikler vakitsiz ötmüş horoz gibiM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul
düğünler özgürlükM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul barış demekti n'olduM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul insanoğlu Chunjo'da bu kuralı bozdu
neyse bizim işimiz çok adam kesmek ve eğlenmekM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul
dinletmek ve eğlemek gerek beklerler çünkü bizde...

fark var eziklerle benim aramda irice bir fark var ezikle GM arasında bulunan

uzaklaştıkça uzaklaşır çarlar ezikleştiM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul ortamlar yabanileştiM2  FARK VAR :D:D MainxvirgulGM ler acayipleştiM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul
saygıysa çölde bir yerde her dilde bir combo şarkısıM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgulkördüğümle düğümlenen yollarda arkadaşlıklarM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul
eğlenmekte şart birazM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul kafa dağılmadan oynanmazM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul
her Gün düğün olmaz ancak arada bir coşmak farzM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul
eziklerden kurtulmakM2  FARK VAR :D:D MainxvirgulGM lerle kalmamakM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul
KDP tutan bir kimse değil de +9 partizan gibi parlayan olmakM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul
sen sıkma canını ben buradayım her daimM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul coşturmak için hazır CH lerde yer varsaM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul
geldiğim yerdeyimM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul elimde +9 dolunayımM2  FARK VAR :D:D Mainxvirgul elimde +9 KDP'm ve ninjamdaki SYH le...

fark var eziklerle benim aramda irice bir fark var ezikle GM arasında
bulunan
M2  FARK VAR :D:D F68M2  FARK VAR :D:D SmileM2  FARK VAR :D:D F24M2  FARK VAR :D:D L02M2  FARK VAR :D:D Ka12M2  FARK VAR :D:D Cool + ReP PLaSe
http://www.m2program.tr.gg

M2 FARK VAR :D:D
1 sayfadaki 1 sayfası