Hemen Paylaş
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Metin2 Recep Versiyon Muhahah xD Gir Bakam

YazarMesaj
korkusuz51
Acemi Üye
Acemi Üye
korkusuz51

Puanı : 5559

Metin2 Recep Versiyon Muhahah xD Gir Bakam Empty
MesajKonu: Metin2 Recep Versiyon Muhahah xD Gir Bakam   Metin2 Recep Versiyon Muhahah xD Gir Bakam I_icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 8:28 am

Uzatmadan hikayeye geçiyom Metin2 Recep Versiyon Muhahah xD Gir Bakam Smile

Bölüm 1
Recep etrafta dolaşırken yerde +9 dolu buulmuş ve alırken suranın teki almış recep demişki.
Recep:Uleynnn babanın dolusumu
Sura:Siktir ulan amq bu kolu görüyonmu sokarım onu sana
Recep:Neeeeyn ulan bir gorurum sana birde ninem pes te koyar böhöhöhöhö
Recep kızar ve elindeki kdp ile surayı bir korur sura yaşlı adama kadar uçar,sonra alır doluyu gider.
Ortalıkla dolaşırken recep bir ninja ile karşılaşır ve ninja elindeki +9 gby ile ona saldırır çünkü recep agresif derecededir.
Recep:Leeeeyn vurma leeeeyn indiririm pantolonu.
Ninja:Hade lan ezo gebertirim seni.
Ninja zehirli ok atar recebe ama recep hep sigara ve bira içtiği için zehirli ok onu etkilemez Metin2 Recep Versiyon Muhahah xD Gir Bakam Biggrin
Recep:Adammısın lan ezo kimmiş.
Recep elinden doluyu çıkarır ve ninjanın gby yi parçalar.
Ninja:Vaaay dolu kaça
Recep:hade lan ödünç bu.
Der ve bir korur ninjayı yere serer.

Bölüm 2

Recep hala dolunay ın sahibini arar ve bir lonca savaşında birisinin dolu kaybettiğini söylediğni görür,ama lonca savaşında onu kimse göremediği için recep doluyu veremez ve sinir küpü olur.

Recep:Ulan bu savaşçınınmı dolu leyyyn adam 98lv olmuş hala dolu takıo böhöhöhöhö xD
Sonra recep adamı arar sorar ve onu azrail kesmeye gittiğini duyar.

Bölüm 3

Recep kulenin önüne gelir.
Kule Bekçisi:Ulan ezo burası +40 lar için.
RecepMetin2 Recep Versiyon Muhahah xD Gir Bakam Biggrinolu vercem ulan şeytanlarla işim yok
Kule Bekçisi:Ezooo sie lan geberecen al bari biraz pot.
Recep:Sie lan ben burdan çıkıcan sana ayakta koycam beee böhöhö adam ol sakat yerden yardım edemez kimse sana böhöhöhö
Sonra recep kulenin 9. katına kadar çıkar (demirciye küfür ede ede sıyrılır Metin2 Recep Versiyon Muhahah xD Gir Bakam Biggrin)
Recep:Ulan ammada yer varmış leyyyn.
Recep:Ananı one lan in midir cin midir.
Recep azraili görür tam ölürken dolunayın sahibi olan savaşçı onu kurtarır.

Savaşçı:Zor kurturlun.Ben olmasam...
Recep:Abi bu seninmi leeeyn.
Savaşçı:Haaa benim dolu sğl lan Metin2 Recep Versiyon Muhahah xD Gir Bakam Smile
Recep:Aha al.
Savaşçı bu işe çok sevinir ve recepi 75lv yapar elinede +9 zehir kılıcı +9 siyah çelik taktırır.
Savaşçı:Vayy be demekki oyunda senin gibi adamlarda varmış.
Recep:Heee ama domalıcak adamlarda var onlara bakma sen ben insanım ama şu hayatta şu serverde 2 isteğim vardır,İçki +40 zırhsız şamanlar Metin2 Recep Versiyon Muhahah xD Gir Bakam Tongue

Sonra recep kuleden savaşçı ile iner ve kule bekçisi vs. herkesden öcünü alır sonra kasılır kasılır 99lv olur ve [Gm]RecepBoy olur sonra ninesinin ona kuleden inici verdiği mavi sandığı açar içinde yüzüne vuran bir nah görür Metin2 Recep Versiyon Muhahah xD Gir Bakam Biggrin

Son beğendiyseniz +rep ve gzl yorum beğenmediyseniz küfür etmeyin
http://www.m2program.tr.gg

Metin2 Recep Versiyon Muhahah xD Gir Bakam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metin2 De Son Darbe !!!!
» Metin2 At bilgi Klavuzu