Hemen Paylaş
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kİtapsız Diğer Ülkelerle Konuşma[Sözlü+Resimli Anlatım]BUYRUN LİNK

3 posters
YazarMesaj
XLOVER
AdмiηisTяαToя
AdмiηisTяαToя

Puanı : 2147489530

Kİtapsız Diğer Ülkelerle Konuşma[Sözlü+Resimli Anlatım]BUYRUN LİNK Empty
MesajKonu: Kİtapsız Diğer Ülkelerle Konuşma[Sözlü+Resimli Anlatım]BUYRUN LİNK   Kİtapsız Diğer Ülkelerle Konuşma[Sözlü+Resimli Anlatım]BUYRUN LİNK I_icon_minitimePaz Mart 01, 2009 5:04 pm

BUYRUN LİNK

http://rapidshare.com/files/19774737...__B_r_C_n_.rar

Rar Şifresi:www.metin2.tv

Sözlü Anlatım

1- Soldaki bölümden ülkenizi yanındaki yerden konuşmak istediğiniz dili seçin,

2-Ekrandaki klavyeyi kullanarak söylemek istediğiniz kelimeyi yazın,

3- Sağ üstte çıkan kelimeyi oyuna yazın

Resimli Anlatım

Kİtapsız Diğer Ülkelerle Konuşma[Sözlü+Resimli Anlatım]BUYRUN LİNK Wol_errorKüçük Boyutta Görmek için Buraya Tıklayın
Kİtapsız Diğer Ülkelerle Konuşma[Sözlü+Resimli Anlatım]BUYRUN LİNK Kitapszkonumavw4

HEPSİ KENDİ YAPIMIM SÖZLÜ ANLATIM HARİÇKİtapsız Diğer Ülkelerle Konuşma[Sözlü+Resimli Anlatım]BUYRUN LİNK SmileKİtapsız Diğer Ülkelerle Konuşma[Sözlü+Resimli Anlatım]BUYRUN LİNK SmileKİtapsız Diğer Ülkelerle Konuşma[Sözlü+Resimli Anlatım]BUYRUN LİNK Smile

TEŞEKKÜRLER...Kİtapsız Diğer Ülkelerle Konuşma[Sözlü+Resimli Anlatım]BUYRUN LİNK M10Kİtapsız Diğer Ülkelerle Konuşma[Sözlü+Resimli Anlatım]BUYRUN LİNK M10Kİtapsız Diğer Ülkelerle Konuşma[Sözlü+Resimli Anlatım]BUYRUN LİNK M10Kİtapsız Diğer Ülkelerle Konuşma[Sözlü+Resimli Anlatım]BUYRUN LİNK SmileKİtapsız Diğer Ülkelerle Konuşma[Sözlü+Resimli Anlatım]BUYRUN LİNK SmileKİtapsız Diğer Ülkelerle Konuşma[Sözlü+Resimli Anlatım]BUYRUN LİNK Smile
https://hemenpaylas.forum.st
netoka
Yeni Üye
Yeni Üye
netoka

Puanı : 5499

MesajKonu: Geri: Kİtapsız Diğer Ülkelerle Konuşma[Sözlü+Resimli Anlatım]BUYRUN LİNK   Kİtapsız Diğer Ülkelerle Konuşma[Sözlü+Resimli Anlatım]BUYRUN LİNK I_icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 12:57 pm

ty cok saol Very Happy:D:D
DOGUS99
Acemi Üye
Acemi Üye
DOGUS99

Puanı : 5447

MesajKonu: Geri: Kİtapsız Diğer Ülkelerle Konuşma[Sözlü+Resimli Anlatım]BUYRUN LİNK   Kİtapsız Diğer Ülkelerle Konuşma[Sözlü+Resimli Anlatım]BUYRUN LİNK I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 12:43 pm

SLM

Kİtapsız Diğer Ülkelerle Konuşma[Sözlü+Resimli Anlatım]BUYRUN LİNK
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-