Hemen Paylaş
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

taş duvarlar gibiydim değilmi

YazarMesaj
!...hazan...!
Aranan Üye
Aranan Üye
!...hazan...!

Puanı : 5842

taş duvarlar gibiydim değilmi Empty
MesajKonu: taş duvarlar gibiydim değilmi   taş duvarlar gibiydim değilmi I_icon_minitimePaz Mayıs 25, 2008 6:32 pm

taş duvarlar gibiydim değilmi Resim_20080525044047_4

Hani Hep Vardın Saatler Saatleri Kovalar Oldu Nerdesin... Yoksun İşte Yine Yar Yoksun Geceler İşte Geceler...

Çok Uzun Oluyor Geceler.. Günleri Bulmak Bilmiyor Böyle Uzaktan Bakmak Sana Olmuyor.. İçimden Derinden Kaçanlar Vardı Bu Gecede Çokmu Kısa Yazdım Yoksa Uzun Soluksuz Bir Şeyin İçindemi Kayboldum.. Mutlu Olmak Hakkımızdı Haksızlıklar Kurbanı Olduk…

Bir Dik Bin Olduk Bindik Ama Şimdimi Bittik…

Üşüyorum Sıcacık Yerlerde Üşüyorum Derinlerden Geliyor Üşümeler Her Yerim Sıcak Ama İçim Dışım Üşüyor Ellerim Üşüyor Diyorsun Üşüme Yar.. Sana Anlatacaklarım Var Dinle Üşüme Ne büyük Bir Sevda Beslendi Sana Duyda Bu Alevden Sende Birkaç Pay bir şeyler Çıkart Kendine…
*
Uzat Bana Buz Tutmuş Ellerini
Yüreğimle Isıtayım
Çevirme Bebek Yüzünü Ardına
Eğilmesin Başın Önüne
Bak Bak Son Bir Kez Gözlerime
Bak Ki Silinmesin Silinmesin Suretin Benliğimden...
Yıllar Sonra Sen Hangi Ellerde...
Ben...

taş duvarlar gibiydim değilmi Resim_20080525044508_4

Yazdıklarıma aldırma sen..Bunlar kırık bir kalemin, can havliyle karaladığı üç beş satır gülüm...

Bu kalem defalarca sustu, defalarca darıldı...Ama her seferinde " Dermanım derdimdir" deyip , yine sana sarıldı...Yazdığı her kelime, hasrete bulanıp, aşkla karıldı...Bil ki ey vefasız; bu kalem ilk kez kırıldı....
taş duvarlar gibiydim değilmi Resim_20080525044959_7

Sözlere dökülmesi sakıncalılar listesi uzar giderdi
Sustum; içimde bir yerlerde gölgesi bol serin odalarımda kapanan kapıları sayarak…
Hep yalnız kalırdım hiç şikayet etmezdim değil mi ?
Taş duvarlar gibiydim değil mi ?
Yine de yosun tutardım çok ender de olsa ağladığım için...

Ve hikaye buydu… Bir kale sandıkları şey öyle görünse de bir kale gibi, kumdandı aslında evet, sadece kumdan, ama bilmediler, anlamadılar ve yanıldılar… Hem de çok...

Düş/tüm kalp duvarından,anılarda kalacağım,
Gül/düm bakışlarında,dökülüp solacağım...

taş duvarlar gibiydim değilmi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-